overlay

Şubat Ayı Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grup Toplantısı Gerçekleşti

Uyuşturucu ile mücadele konusunda Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu ve bu Kurula bağlı olarak faaliyet gösteren İl Uyuşturucu ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu, İl Alkol Bağımlılığı ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu, İl Bağımlılık ile Mücadele İletişim Teknik Çalışma Grubu, İl Tütün Bağımlılığı ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu ve İl Davranışsal Bağımlılıklar (Teknoloji ve Kumar Bağımlılığı) ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu çalışmaları hassasiyetle devam etmektedir.

Şubat ayı Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları Toplantısı Sayın Vali Yardımcımız Ramazan YILDIRIM başkanlığında İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Suat TÜRKOĞLU, Sağlık Hizmetleri Başkanı Serdar DURU, Sosyal Çalışmacı Ayşegül KESTANE, Psikolog Merve ERDOĞAN ilgili birim personelimiz Aysu ALBAYRAK, Emine TEKDOĞAN’ın koordinasyonunda ve tüm kurumlardan temsilcilerin katılımı ile Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilmiştir. 

Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları Toplantısı üye kurumlarca bir önceki alınan kararlarla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme ile başlamış olup Müdürlüğümüz ve diğer Kurul Üyesi Kurumlar ile Kırşehir İli Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planının hazırlık sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme ve Sağlıklı Hayat Merkezi Psikosyal Destek Birimi'nin tanıtımı ile devam etmiştir.