T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü

Erken Tanı İle Yeşeren Umutlar Programı Gerçekleşti Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019

Erken Tanı İle Yeşeren Umutlar Programı Gerçekleşti


Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Ekim Ayı “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” kapsamında “Erken Tanı İle Yeşeren Umutlar” temalı etkinlikte Valimiz Sayın İbrahim AKIN’ın eşi Saliha AKIN, protokol eşleri, Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcımız Dr. Sadettin DOĞANGÜN ve personelimizin katılımıyla gerçekleşti.

Kırşehir Ağalar Konağında düzenlenen programda KETEM doktoru Nazlı BARAN YAŞLI kanserden korunma, kanser taramaları ve erken teşhisin önemi vurgulayarak bir sunum yaptı. “Erken Tanı Hayat Kurtarır” konulu video gösterisinin seyredildiği program Dr. Gündüz YÜCESAN’ın canlı müzik dinletisinin ardından, Valimizin eşi Saliha AKIN ve diğer protokol eşleri tarafından kanserle mücadelede etkin rol oynayan bayanlara çeşitli hediyeler verilmesi ile sona erdi.

Bu etkinlikte emeği geçen Valimizin Kıymetli eşi Saliha AKIN'a,  Belediye Başkanı eşi Fatma EKİCİOĞLU'na ve hediyelerle katkılarda bulunan Ticaret Sanayi Odası Başkanı eşi Şule YILMAZ'a teşekkür ederiz. Ayrıca müzik dinletisinde emeği geçen Dr. Gündüz YÜCESAN ve ekibine teşekkürler ederiz.Paylaş