overlay

İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Ali Bulut Ve İdarecilerimiz Kırşehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde İncelemeler Yaptılar

Kırşehir İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Ali Bulut ve yöneticilerimiz Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanemizi ziyaret ederek, yenilenen sterilizasyon ünitesini ve yeni alınan tıbbî cihazları yerinde inceledi.

İl Müdürümüz Op. Dr. Ali Bulut'a, Sağlık Hizmetleri Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanımız Yunus Dağ, Başkan Yardımcılarımız Dr. Sadettin Doğangün ve Ertan Yıldız, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin, Başhekim Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Erol Erşekerci ve Dr. Halim Koçpınar, Hastane İdarî ve Malî Hizmetler Müdürü Ahmet Alan ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayça Atik eşlik etti.

Heyet ilk olarak baştan aşağı yenilenen ve Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak yapılan sterilizasyon ünitesi ve otoklav cihazında(cerrahî aletlerin temizlendiği ve sterilize edildiği alan ve cihaz) incelemelerde bulunurken, daha sonra nöroloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon servisleri için alınan EEG ve EMG cihazını, ameliyathaneye alınan anestezi cihazını ve kalp ve damar cerrahisi yoğunbakım için alınan transport ventilatörünü(sun'î teneffüs cihazını) yerinde gördü. Hizmeti iyileştirmek adına yenilenmesi planlanan ameliyathane tavan lambaları yerinde incelendi. Ameliyathane ve yoğunbakım sorumluları ile istişarelerde bulunuldu.