overlay

Müdürlüğümüz Ve Sağlık Tesislerimizde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ali Bulut, Sağlık Hizmetleri Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanımız Yunus Dağ, Başkan Yardımcılarımız Dr. Sadettin Doğangün, Dr. Deniz Torun, Ertan Yıldız, Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ile birlikte Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerimizde görevli kadın çalışanlarımızı ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak karanfil dağıttılar.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanemizde ise kadın çalışanlarımıza yönelik etkinlik düzenlenerek kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlanarak ikramlarda bulunuldu. Etkinliğe Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin ve Hastane İdarecileri de katıldı.

Ziyaret Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizde Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, Hastane Başhekimi Dt. Mehmet Saylam ve Hastane İdarecilerinin de katılımıyla gerçekleşerek tüm kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlanarak karanfil dağıtıldı.

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg